Karrier

Legyél a sikeres Csapatunk tagja!

Pénzügyi kapcsolati menedzser pozíció

Feladatok:

  • egyének, családok pénzügyi helyzetének feltérképezése és támogatása terveik megvalósításában
  • családok vagyontárgyainak biztosítási lefedése, élethelyzetükhöz kapcsolódó biztosítási kockázatok maghatározása
  • ügyfélkör kiépítése-, folyamatos bővítése
  • ügyfelek igény szerinti kiszolgálása
  • hosszú távú, ügyfélközpontú kapcsolatok kiépítése és fenntartása

Elvárás:

  • felsőfokú diploma, vagy legalább középfokú végzettség és független biztosításközvetítői vizsga
  • nyitottság, tanulásra való hajlandóság
  • magas szintű kommunikációs és problémamegoldó készség
  • értékesítési érzék
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (E-mail, Word, Excel)
  • pontosság, megbízhatóság, önállóság, magabiztosság és határozott fellépés
  • szakmai tapasztalat előny, de nem feltétel

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, kiegyensúlyozott pénzügyi életpályát
  • Átlátható, versenyképes jövedelem, kiemelkedő javadalmazás
  • Szakmai támogatást
  • Térítésmentes képzéseket
  • Értékesíthető termékek, szolgáltatások köre: 23 biztosítóhoz